Tijden & Tarieven

Tijden & Tarieven

Los ticket
9,50Bestellen
8 tickets
70,20

Tijden

maandag
15:15 - 15:45
dinsdag
15:15 - 15:45
woensdag
12:30 - 14:30
donderdag
15:15 - 18:15
vrijdag
14:00 - 19:00
zaterdag
13:30 - 14:30
4 weken abonnement 45 minuten
48,50

Tijden

donderdag
19:00 - 19:45
4 weken abonnement 45 minuten
48,50

Tijden

maandag
15:45 - 18:45
dinsdag
15:45 - 18:45
woensdag
15:00 - 18:45
donderdag
15:45 - 18:45
vrijdag
15:45 - 18:45
zaterdag
08:00 - 13:15
4 weken abonnement 45 minuten
97,00

Tijden

woensdag
12:45 - 13:30
14:00 - 14:45
vrijdag
15:00 - 15:45
12 tickets (6 maanden geldig)
107,00

Tijden

dinsdag
18:00 - 20:15
4 weken abonnement 45 minuten
48,50
4 weken abonnement 45 minuten
48,50

Tijden

donderdag
18:00 - 18:45
Cookies op onze website

Deze website maakt gebruik van cookies om de nodige websitefuncties te bieden. Om de websitenavigatie en jouw online ervaring te verbeteren, websiteverkeer, gebruik en interactie te analyseren en om te helpen bij onze marketing- en advertentie-inspanningen.