Tijden & Tarieven

Activiteiten bij onze accommodatie

Maandag

09:00 - 11:30

Banenzwemmen binnenbad

Los ticket

6,00

12 tickets (6 maanden geldig)

60,00

25 tickets (6 maanden geldig)

120,00

09:00 - 11:30

Banenzwemmen binnenbad

Los ticket

6,00

25 tickets (6 maanden geldig)

120,00

12 tickets (6 maanden geldig)

60,00

09:00 - 11:00

Baby- en peuterzwemmen

Los ticket

9,50

8 tickets (3 maanden geldig)

58,60

12:00 - 16:30

Vrijzwemmen Binnenbad

Wedstrijdbad

Los ticket tot 2 jaar

4,20

Los ticket

6,30

6 tickets (3 maanden geldig)

36,00

12 tickets (6 maanden geldig)

60,00

12:00 - 18:30

Vrijzwemmen Buitenbad

Buitenbad

Los ticket tot 2 jaar

4,20

Los ticket

6,30

6 tickets (3 maanden geldig)

36,00

12 tickets (6 maanden geldig)

60,00

13:00 - 15:00

Banenzwemmen binnenbad

Los ticket

6,00

12 tickets (6 maanden geldig)

60,00

25 tickets (6 maanden geldig)

120,00

13:00 - 15:00

Banenzwemmen binnenbad

Los ticket

6,00

25 tickets (6 maanden geldig)

120,00

12 tickets (6 maanden geldig)

60,00

14:15 - 15:00

Aquafit 50+

Los ticket

9,50

8 tickets

70,30

15:15 - 15:45

Privé-zwemles

Los ticket

65,00

10 tickets (1 op 1)

470,00

10 tickets (2 op 1)

350,00

15:45 - 18:45

Zwem-ABC

4 weken abonnement 45 minuten

49,70

19:45 - 20:30

Aquabootcamp

Los ticket

9,50

8 tickets

70,30

20:30 - 21:15

Aqua BBB

Los ticket

9,50

8 tickets (3 maanden geldig)

70,30

21:15 - 22:00

Borstcrawltechniek-les

Los ticket

9,50

8 tickets

70,30

Dinsdag

07:00 - 11:30

Banenzwemmen binnenbad

Los ticket

6,00

12 tickets (6 maanden geldig)

60,00

25 tickets (6 maanden geldig)

120,00

07:00 - 11:30

Banenzwemmen binnenbad

Los ticket

6,00

25 tickets (6 maanden geldig)

120,00

12 tickets (6 maanden geldig)

60,00

09:00 - 11:00

Aquafit Senioren

Los ticket

9,50

12 tickets (14 weken geldig)

73,85

12 tickets (6 maanden geldig)

85,50

12:00 - 18:30

Vrijzwemmen Buitenbad

Buitenbad

Los ticket tot 2 jaar

4,20

Los ticket

6,30

6 tickets (3 maanden geldig)

36,00

12 tickets (6 maanden geldig)

60,00

12:00 - 16:30

Vrijzwemmen Binnenbad

Wedstrijdbad

Los ticket tot 2 jaar

4,20

Los ticket

6,30

6 tickets (3 maanden geldig)

36,00

12 tickets (6 maanden geldig)

60,00

13:30 - 14:15

Therapiezwemmen

Los ticket

9,50

12 tickets (6 maanden geldig)

95,00

14:15 - 15:00

Reumazwemmen

Los ticket

9,50

12 tickets (6 maanden geldig)

95,00

15:15 - 15:45

Privé-zwemles

Los ticket

65,00

10 tickets (1 op 1)

470,00

10 tickets (2 op 1)

350,00

15:45 - 18:45

Zwem-ABC

4 weken abonnement 45 minuten

49,70

18:00 - 20:15

Zwemles speciaal onderwijs

12 tickets (6 maanden geldig)

108,00

19:00 - 22:00

Banenzwemmen binnenbad

Los ticket

6,00

25 tickets (6 maanden geldig)

120,00

12 tickets (6 maanden geldig)

60,00

19:00 - 22:00

Banenzwemmen binnenbad

Los ticket

6,00

12 tickets (6 maanden geldig)

60,00

25 tickets (6 maanden geldig)

120,00

Woensdag

09:00 - 11:00

Aquafit Senioren

Los ticket

9,50

12 tickets (14 weken geldig)

73,85

12 tickets (6 maanden geldig)

85,50

09:00 - 11:30

Banenzwemmen binnenbad

Los ticket

6,00

25 tickets (6 maanden geldig)

120,00

12 tickets (6 maanden geldig)

60,00

09:00 - 11:00

Vrij zwemmen ouder en kind

Los ticket (2 jaar en ouder)

6,30

Los ticket (0 - 2 jaar)

4,20

09:00 - 11:30

Banenzwemmen binnenbad

Los ticket

6,00

12 tickets (6 maanden geldig)

60,00

25 tickets (6 maanden geldig)

120,00

12:00 - 18:30

Vrijzwemmen Buitenbad

Buitenbad

Los ticket tot 2 jaar

4,20

Los ticket

6,30

6 tickets (3 maanden geldig)

36,00

12 tickets (6 maanden geldig)

60,00

12:00 - 16:30

Vrijzwemmen Binnenbad

Wedstrijdbad

Los ticket tot 2 jaar

4,20

Los ticket

6,30

6 tickets (3 maanden geldig)

36,00

12 tickets (6 maanden geldig)

60,00

12:30 - 14:30

Privé-zwemles

Los ticket

65,00

10 tickets (1 op 1)

470,00

10 tickets (2 op 1)

350,00

13:00 - 16:30

Zeemeerminnenfeestje

Los ticket

18,50

14:00 - 14:45

Zwemles kleine groep

4 weken abonnement 45 minuten

99,40

15:00 - 18:45

Zwem-ABC

4 weken abonnement 45 minuten

49,70

19:30 - 20:15

Aqua Fitness

Los ticket

9,50

8 tickets (3 maanden geldig)

70,30

20:15 - 21:00

Aquajogging

Los ticket

9,50

8 tickets (3 maanden geldig)

70,30

20:30 - 22:30

Banenzwemmen binnenbad

Los ticket

6,00

12 tickets (6 maanden geldig)

60,00

25 tickets (6 maanden geldig)

120,00

20:30 - 22:30

Banenzwemmen binnenbad

Los ticket

6,00

25 tickets (6 maanden geldig)

120,00

12 tickets (6 maanden geldig)

60,00

Donderdag

07:00 - 11:30

Banenzwemmen binnenbad

Los ticket

6,00

12 tickets (6 maanden geldig)

60,00

25 tickets (6 maanden geldig)

120,00

07:00 - 11:30

Banenzwemmen binnenbad

Los ticket

6,00

25 tickets (6 maanden geldig)

120,00

12 tickets (6 maanden geldig)

60,00

09:00 - 11:00

Baby- en peuterzwemmen

Los ticket

9,50

8 tickets (3 maanden geldig)

58,60

09:00 - 11:00

Aquafit Senioren

Los ticket

9,50

12 tickets (14 weken geldig)

73,85

12 tickets (6 maanden geldig)

85,50

12:00 - 16:30

Vrijzwemmen Binnenbad

Wedstrijdbad

Los ticket tot 2 jaar

4,20

Los ticket

6,30

6 tickets (3 maanden geldig)

36,00

12 tickets (6 maanden geldig)

60,00

12:00 - 18:30

Vrijzwemmen Buitenbad

Buitenbad

Los ticket tot 2 jaar

4,20

Los ticket

6,30

6 tickets (3 maanden geldig)

36,00

12 tickets (6 maanden geldig)

60,00

13:00 - 15:00

Banenzwemmen binnenbad

Los ticket

6,00

25 tickets (6 maanden geldig)

120,00

12 tickets (6 maanden geldig)

60,00

13:00 - 15:00

Banenzwemmen binnenbad

Los ticket

6,00

12 tickets (6 maanden geldig)

60,00

25 tickets (6 maanden geldig)

120,00

13:00 - 13:45

Aquafit 50+

Los ticket

9,50

8 tickets

70,30

15:15 - 18:15

Privé-zwemles

Los ticket

65,00

10 tickets (1 op 1)

470,00

10 tickets (2 op 1)

350,00

15:45 - 18:45

Zwem-ABC

4 weken abonnement 45 minuten

49,70

17:15 - 18:00

Snorkel-les

4 weken abonnement 45 minuten

49,70

18:00 - 18:45

Zwemvaardigheid

4 weken abonnement 45 minuten

49,70

19:00 - 19:45

Zwangerschapszwemmen

Los ticket

9,50

8 tickets (3 maanden geldig)

70,30

19:00 - 19:45

Snorkel-les

4 weken abonnement 45 minuten

49,70

20:00 - 20:45

Aqua Fitness

Los ticket

9,50

8 tickets (3 maanden geldig)

70,30

20:30 - 22:30

Banenzwemmen binnenbad

Los ticket

6,00

25 tickets (6 maanden geldig)

120,00

12 tickets (6 maanden geldig)

60,00

20:30 - 22:30

Banenzwemmen binnenbad

Los ticket

6,00

12 tickets (6 maanden geldig)

60,00

25 tickets (6 maanden geldig)

120,00

Vrijdag

09:00 - 09:45

Aquavaria

Los ticket

9,50

8 tickets (3 maanden geldig)

70,30

09:00 - 11:00

Vrij zwemmen ouder en kind

Los ticket (2 jaar en ouder)

6,30

Los ticket (0 - 2 jaar)

4,20

09:00 - 11:30

Banenzwemmen binnenbad

Los ticket

6,00

25 tickets (6 maanden geldig)

120,00

12 tickets (6 maanden geldig)

60,00

09:00 - 11:30

Banenzwemmen binnenbad

Los ticket

6,00

12 tickets (6 maanden geldig)

60,00

25 tickets (6 maanden geldig)

120,00

10:00 - 10:45

Reumazwemmen

Los ticket

9,50

12 tickets (6 maanden geldig)

95,00

11:00 - 11:45

Therapiezwemmen

Los ticket

9,50

12 tickets (6 maanden geldig)

95,00

12:00 - 18:30

Vrijzwemmen Buitenbad

Buitenbad

Los ticket tot 2 jaar

4,20

Los ticket

6,30

6 tickets (3 maanden geldig)

36,00

12 tickets (6 maanden geldig)

60,00

12:00 - 16:30

Vrijzwemmen Binnenbad

Wedstrijdbad

Los ticket tot 2 jaar

4,20

Los ticket

6,30

6 tickets (3 maanden geldig)

36,00

12 tickets (6 maanden geldig)

60,00

13:00 - 15:00

Banenzwemmen binnenbad

Los ticket

6,00

25 tickets (6 maanden geldig)

120,00

12 tickets (6 maanden geldig)

60,00

13:00 - 15:00

Banenzwemmen binnenbad

Los ticket

6,00

12 tickets (6 maanden geldig)

60,00

25 tickets (6 maanden geldig)

120,00

14:00 - 19:00

Privé-zwemles

Los ticket

65,00

10 tickets (1 op 1)

470,00

10 tickets (2 op 1)

350,00

15:00 - 15:45

Zwemles kleine groep

4 weken abonnement 45 minuten

99,40

15:45 - 18:45

Zwem-ABC

4 weken abonnement 45 minuten

49,70

19:15 - 21:30

Discofeestje

Los ticket

14,65

19:15 - 21:30

Discozwemmen

Los ticket

7,70

Zaterdag

08:00 - 13:15

Zwem-ABC

4 weken abonnement 45 minuten

49,70

13:00 - 17:00

Vrijzwemmen Buitenbad

Buitenbad

Los ticket tot 2 jaar

4,20

Los ticket

6,30

6 tickets (3 maanden geldig)

36,00

12 tickets (6 maanden geldig)

60,00

13:00 - 16:30

Vrijzwemmen Binnenbad

Wedstrijdbad

Los ticket tot 2 jaar

4,20

Los ticket

6,30

6 tickets (3 maanden geldig)

36,00

12 tickets (6 maanden geldig)

60,00

Zondag

09:00 - 12:00

Familiezwemmen

Los ticket (2 jaar en ouder)

6,30

Los ticket (tot 2 jaar)

4,20

Gezinskaart 2 volwassene + 2 kinderen

21,60

10:15 - 12:15

Banenzwemmen binnenbad

Los ticket

6,00

25 tickets (6 maanden geldig)

120,00

12 tickets (6 maanden geldig)

60,00

10:15 - 12:15

Banenzwemmen binnenbad

Los ticket

6,00

12 tickets (6 maanden geldig)

60,00

25 tickets (6 maanden geldig)

120,00

13:00 - 16:30

Vrijzwemmen Binnenbad

Wedstrijdbad

Los ticket tot 2 jaar

4,20

Los ticket

6,30

6 tickets (3 maanden geldig)

36,00

12 tickets (6 maanden geldig)

60,00

13:00 - 17:00

Vrijzwemmen Buitenbad

Buitenbad

Los ticket tot 2 jaar

4,20

Los ticket

6,30

6 tickets (3 maanden geldig)

36,00

12 tickets (6 maanden geldig)

60,00

Cookies op onze website

Deze website maakt gebruik van cookies om de nodige websitefuncties te bieden. Om de websitenavigatie en jouw online ervaring te verbeteren, websiteverkeer, gebruik en interactie te analyseren en om te helpen bij onze marketing- en advertentie-inspanningen.